Bursalı Durmazlar ရိုမေးနီးယားများအတွက်ရထားတည်ဆောက်ရန်

bursali သည်ရမ်မီးယားကိုထုတ်လုပ်မည်
bursali သည်ရမ်မီးယားကိုထုတ်လုပ်မည်

Bursa, တူရကီ၏ပထမဦးဆုံးလမ်းရထားထုတ်လုပ်သူများထဲမှ Durmazlarရိုမေးနီးယားတွင်ထုတ်လုပ်မှုအတွက်အစိမ်းရောင်အလင်းပေးခဲ့သည်။ Durmazlarရိုမေးနီးယားတွင်အနိုင်ရမည့်တင်ဒါများအရရိုမေးနီးယားတွင်ရင်းနှီးမြှုပ်နှံရန်ဆုံးဖြတ်မည် Durmazlar Raylı Sistemler Genel Müdürü Abdullah Bocan, Romanya’da üretim yapma konusunda ihalelere göre hareket edeceklerini dile getirdi.

တင်ဒါစျေးနှုန်းသည်ခန့်မှန်းခြေအားဖြင့် 1.2 ဘီလီယံဖြစ်သည်

Geçtiğimiz aylarda Romanya’nın başkenti Bükreş’te belediyenin düzenlediği ihaleyi 100 tramvay alımı ihalesi açıldı. Durmazlar, bu ihaleye teklif veren firmalardan. Sözleşmenin yaklaşık 180 milyon euro yani 1.2 milyar lira olacağı tahmin ediliyor. İhaleye Romanya ve Çinli şirketlerin kurduğu Astra Vagoane Calatori-CRRC konsorsiyumu da teklif verdi. Durmazlar Bükreş dışında Timisoara, Braila, Craiova ve Lasi kentlerindeki tramvay ihalelerine de katılmayı hedefliyor.

ပိုလန်အတွက်တင်ဒါအနိုင်ရခဲ့သည်

Türkiye’de Kocaeli ve Samsun’daki tramvay hatlarında çalışan Panorama model tramvayı üreten Durmazlar, Türkiye’nin ilk yerli tramvayını Polonya’ya ihraç etme kararı almıştı. Panorama, 2020 yılından itibaren Olsztyn kenti raylarında sefere başlayacak. Geçen yıl şubat ayında Polonya’nın Olsztyn kentinde gerçekleştirilen ihaleyi, en iyi teklifi sunan Durmazlar kazanmış, ilk etapta 12 tramvay üretimini kapsayan anlaşmanın ilerleyen dönemde büyüyerek, 24 adede çıkması planlanmıştı. 12 araçlık tramvayın bedeli ise yaklaşık 20 milyon euro civarında. Durmazlar Holding, 120 ülkeye ihracat yapıyor.

Elmastaşအကြောင်းကို Levent
RayHaber အယ်ဒီတာ

မှတ်ချက်ပေးရန်ပထမဦးဆုံးဖြစ်

မှတ်ချက်များ